Dla mnie zdecydowanie najlepszy wybór UEFY na ten mecz , arbiter pozwala na ostrą grę , ale nie waha się też kiedy trzeba pokazać kartkę . Webb jest przede wszystkim zdecydowany i nie ulega żadnym naciskom , jeden z najlepszych arbitrów obecnie moim zdaniem.
Kto by pomyślał przed rozpoczęciem sezonu , że Atletico wytrzyma tempo :) Fajnie, że w lidze hiszpańskiej do wielkiej dwójki dołączył trzeci zespół , byle tylko nie sprawił większej niespodzianki i nie wygrał mistrzostwa , drugie miejsce - byłoby świetnie :D
Myślę , że nie jestes odpowiednią osobą aby nazywać Guardiolę kolesiem , chyba nie zdajesz sobie sprawy ile ten człowiek zrobił dla klubu, którego przypuszczam określasz się kibicem . Więcej pokory !
"..żałuję, że żyję w czasach, w których człowiek znaczy tak niewiele.." - święte słowa. Strasznie zabolało mnie jak ludzie zareagowali na wiadomość o rezygnacji Tito ze stanowiska trenera , a jeszcze bardziej nie rozumiałem kompletnego BRAKU REAKCJI mediów , kibiców na wiadomość o nawrocie choroby nowotworowej. Nasz trener walczy o życie i choćby w oczach wielu ludzi był nieudacznikiem i "wiecznym asystentem" to należy mu się szacunek i podziękowanie za pracę , którą wykonywał przez wiele lat na rzecz klubu.Specjalnie oglądałem wszystkie wiadomości , magazyny sportowe będąc ciekawym ( a może mając cichą nadzieję?) czy któreś z nich poświęci dłuższą chwilę na poinformowaniu o dramacie Vilanovy . Oczywiście tak nie było , wszystkie telewizje skupiły się na meczu z Lechią , traktując to spotkanie jak mecz półfinałowy LM . Straszne było też dla mnie zachowanie niektórych kibiców , którzy okazywali radość ze zmiany trenera , od razu szukając nowego .
Po pierwsze - niektórzy piłkarze ( czyt. Fabregas , Alexis) wyglądają na boisku tak jakby nie wiedzieli gdzie i jak grać.Przecież patrząc wczoraj na Cesca można było się załamać. To jest wspaniały piłkarz , ale kiedy gra jako pomocnik , nie wiem czy sztab tego nie widzi. Wpychanie go na siłę do składu nie pomaga . O ile na początku sezonu nasze skrzydła funkcjonowały jako tako ( może ze względu na to , że nie graliśmy z jakąś silną ekipą) o tyle teraz wygląda to koszmarnie. Brakuje szybkości , zaskoczenia. Na początku sezonu mówliśmy , że drużyna Tito różni się od składu Guardioli większym pressingiem , no ale powiedzmy sobie szczerze tatka "modernizacja" na pewno nie wystarczy. Moim zdaniem problem leży w tym , że kiedy trenerem był Guardiola to z każdym kolejnym sezonem coś sie w naszej grze zmieniało , Pep próbował ( nie zawsze skutecznie) ulepszać grę drużyny , zakup Ibry , próba grania 3 obrońców, a Tito mimo tego , że był nowym trenerem nie ryzykował , postawił na kontynuacje , bo szczerze mówiąc ja nie widze żadnej różnicy między sposobem wszczynania akcji w tym sezonie , a w tamtym. Poza tym , że teraz robimy to troszkę gorzej . Nie jestem za zmianą trenera , zdobyliśmy przecież mistrzostwo , wróć zdobędziemy , a to jest wyczyn , nie możemy o tym zapomniec . Wielkie transfery to nie jest nasza specjalnośc i tego bym sie trzymał .Mamy naprawdę świetnych piłkarzy , potrzeba tylko ulepszenia gry . Nikt nie chce kończyc z tiki - taka , trzeba ją tylko lekko zmodernizować , zaskoczyc czyms rywali . To jest zadanie Vilanovy na następny sezon.
Jedno jest pewne , jeżeli już na początku nie narzucimy Bawarczykom swojego stylu gry , z każdą kolejną minutą będzie nam coraz trudniej .Bayern na pewno nie zamknie się we własnej połowie już na początku meczu , będą starali się zaatakować na początku by później spokojnie bronić ewentualnego wyniku. W takiej sytuacji najlepiej by było wystawić od początku Alexisa i Pedro , których szybkość na skrzydłach rozciągnęłaby grę, to jedyny sposób na wysoko ustawionych niemieckich obrońców , Tito powinien zrezygnować z Fabregasa , bo mało prawdopodobne jest abyśmy dzisiaj mieli okazje z prostopadłych piłek . Ja również jestem zadowolony z losowania , bo nareszcie bedziemy mogli sie przekonać na co stac te drużynę . A Gran Derbi na Wembley to byłoby wydarzenie roku :)
Abstrahując od dzisiejszego meczu , to myślę , że Pep nie wybrał dobrego klubu do pokazania swoich umiejętności trenerskich . Bayern jest już gotowym "wyrobem" i w tym zespole bardzo ciężko będzie Guardioli odciąć się od łatki trenerskiego beztalencia, prezjmuje drużynę która mogłoby się wydawać nie potrzebuje trenera. Obecnie nie ma w Niemczech klubu , który mógłby rywalizować z nimi w lidze , a meczów w Europie jest stosunkowo mało . Naprawdę dziwi mnie taka decyzja Pepa , swoja drogą po przyjściu Goetze w przyszłym sezonie szykuje się tam problem bogactwa.
A według mnie klub nie kupi żadnego bramkarza tylko weźmie Mino albo Oiera z Cantery. Niedługo Vilanova zacznie dawać im więcej szans i ani się nie obejrzymy a już któryś z nich wskoczy do pierwszej jedenastki.
Mnie tam nie dziwi fakt , że zagłosował na Ronaldo , wyobraźmy sobie sytuację , że za kilka lat nominowany byłby Lewandowski , oczywiste jest , że Kuba- kapitan oddałby głos na rodaka . Leo był najpoważniejszym rywalem CR7 dlatego Bruno nie zagłosował na niego.
To prawda , że w Realu są zdolni chłopcy , ale to chyba nie jest zaskoczeniem ,że w ponad 3 mln mieście , znajdzie się dużo piłkarskich talentów . Chodzi o to , że szanse na to , że któryś z tych zdolnych chłopców za kilka lat stanie się gwiazdą światowego formatu i będzie grał w Realu Madryt są dużo mniejsze niż to , że któryś z piłkarzy La Masii stanie się świetnym futbolistą i bedzie grał w FC Barcelonie.
Trudny mecz nas czeka , biorąc pod uwagę poprzednie wizyty w Pampelunie . Uważam , że Tito postawi na mocny skład , nie dając odpocząć podstawowej jedenastce przed rewanżem z Madrytem. Oby Barcelona rozpoczęła pierwszy wyjazd od zwycięstwa.
Nie sądzę , żeby nie chodziło o pieniądze , tak jak mówi Song. Skoro umowa obowiązywała do 2015 roku to spokojnie Alex mógł być pewien , że bedzie jeszcze długo kontynuował tą ,jak to nazwał " karierę klubową". Tyle w temacie.
Szkoda , że w pierwszej połowie nie udało się strzelić bramki bo mieliśmy naprawdę ogromną przewagę nad Realem.Poruszaliśmy się na boisku 2 razy szybciej a piłkarze z Madrytu o ile pamiętam nie mieli ani jednej ciekawej sytuacji pod bramką Victora. Druga połowa zaczęła się nie najlepiej i właściwie Real na tego gola Ronaldo nie zasługiwał. Jednak często w sporcie tak jest i fajnie , że od razu zareagowaliśmy (niesamowite podanie Mascherano do Pedro) . Jedyne czego można żałować to tej piłki Messiego na 4:1 , byłoby pozamiatane , a tak Valdes już po raz drugi w starciu z Realem , podarował im gola . Nie mam pretensji do niego , bo nawet najlepszym zdarza się wpadka , ale nie musiał podejmować takiego ryzyka i po prostu wybić to podanie na aut , czy nawet na rożnego . Wyobrażam sobie co teraz może czuć i przypominam wszystkim , że Victor jest jednym z najlepszych bramkarzy w historii Barcelony i nawet taki błąd niczego nie zmieni , zresztą co innego gdyby właśnie ten błąd przesądzał o przegranej , ale tak na szczęście nie jest i to my jesteśmy bliżej pucharu niż Królewscy . Najważniejszą informacją z tego meczu powinno być to , że na początku sezonu kondycyjnie wyglądamy o niebo lepiej niż Real .
No nie byłbym pewien czy będzie cała konferencja Messiego , skoro wczorajsza , pierwsza konferencja Tito nie została jeszcze wrzucona na stronę . Swoją drogą więcej można było przeczytać na stronie Realu niż na tej .
Myślę , że perspektywa pracy selekcjonera reprezentacji nie jest dobra dla Pepa . Powinien poczekać ten rok , odpocząć i wrócić do ciągłego trenowania. Jednak ciężko będzie mi widzieć go na ławce innego klubu , szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie tego ;/
Rosja ? Ciekawe , chociaż Cruyff wie co mówi to jakoś specjalnie nie sądzę , żeby nasi północni sąsiedzi zawojowali coś na Euro , mimo tego sa faworytami grupy i to z nimi Polska bedzie miała najwiekszy problem .
A ja uważam , że niemożliwym jest aby Pep wrócił po tym sezonie czy nawet po dwóch. Byłby to brak szacunku dla Tito , który przejmie drużynę , wyobrażacie sobie ,że w nast. sezonie zdobywamy mistrzostwo Hiszpanii bądź LM a Tito tak po prostu znów staje się asystentem Pepa ? Przykro mi to mówić , ale wątpie aby Guardiola jeszcze kiedykolwiek był trenerem Barcy , to mądry człowiek i doskonale wie , że do tej samej rzeki nie wchodzi się dwa razy . Musimy sie pogodzic , że najlepszy trener w historii Dumy Katalonii odejdzie chyba na zawsze :/
Skład dobry , ponieważ akurat ta 3 obrońców daje gwarancję spokoju w tyłach przez cały mecz , natomiast gdyby grali Alves i Adriano tak na prawdę większość meczu byliby z przodu. Kurde, co się dzieje z Pedro? Jeżeli przegrywa rywalizację z Cuencą to coś jest nie tak .. :/ a szkoda bo miło byłoby zobaczyć go na polskich boiskach w czerwcu , a z taka formą będzie o to trudno ..
Ciekawe jest to czy Pep ustawi Barcę w systemie 3-4-3 , z Alvesem na prawym skrzydle , a Tello na lewym - czyli tak jak podawał As po południu , czy raczej tak jak jest napisane wyżej 4-3-3 ?
0
Wszystko jest możliwe , zwłaszcza jeśli rozmawiali w restauracji Sowa&Przyjaciele :P
0
Dla mnie zdecydowanie najlepszy wybór UEFY na ten mecz , arbiter pozwala na ostrą grę , ale nie waha się też kiedy trzeba pokazać kartkę . Webb jest przede wszystkim zdecydowany i nie ulega żadnym naciskom , jeden z najlepszych arbitrów obecnie moim zdaniem.
0
Kto by pomyślał przed rozpoczęciem sezonu , że Atletico wytrzyma tempo :) Fajnie, że w lidze hiszpańskiej do wielkiej dwójki dołączył trzeci zespół , byle tylko nie sprawił większej niespodzianki i nie wygrał mistrzostwa , drugie miejsce - byłoby świetnie :D
12
Myślę , że nie jestes odpowiednią osobą aby nazywać Guardiolę kolesiem , chyba nie zdajesz sobie sprawy ile ten człowiek zrobił dla klubu, którego przypuszczam określasz się kibicem . Więcej pokory !
0
Do zmiany oczywiście Masche i Neymar , ale wątpię by Martino dokonał jakiś szybkich zmian :/ Świetny mecz dla kibiców bezstornnych !!
0
Leo chcą wszystkie kluby piłkarskie na świecie , a nie kilka :)
0
"..żałuję, że żyję w czasach, w których człowiek znaczy tak niewiele.." - święte słowa. Strasznie zabolało mnie jak ludzie zareagowali na wiadomość o rezygnacji Tito ze stanowiska trenera , a jeszcze bardziej nie rozumiałem kompletnego BRAKU REAKCJI mediów , kibiców na wiadomość o nawrocie choroby nowotworowej. Nasz trener walczy o życie i choćby w oczach wielu ludzi był nieudacznikiem i "wiecznym asystentem" to należy mu się szacunek i podziękowanie za pracę , którą wykonywał przez wiele lat na rzecz klubu.Specjalnie oglądałem wszystkie wiadomości , magazyny sportowe będąc ciekawym ( a może mając cichą nadzieję?) czy któreś z nich poświęci dłuższą chwilę na poinformowaniu o dramacie Vilanovy . Oczywiście tak nie było , wszystkie telewizje skupiły się na meczu z Lechią , traktując to spotkanie jak mecz półfinałowy LM . Straszne było też dla mnie zachowanie niektórych kibiców , którzy okazywali radość ze zmiany trenera , od razu szukając nowego .
0
Po pierwsze - niektórzy piłkarze ( czyt. Fabregas , Alexis) wyglądają na boisku tak jakby nie wiedzieli gdzie i jak grać.Przecież patrząc wczoraj na Cesca można było się załamać. To jest wspaniały piłkarz , ale kiedy gra jako pomocnik , nie wiem czy sztab tego nie widzi. Wpychanie go na siłę do składu nie pomaga . O ile na początku sezonu nasze skrzydła funkcjonowały jako tako ( może ze względu na to , że nie graliśmy z jakąś silną ekipą) o tyle teraz wygląda to koszmarnie. Brakuje szybkości , zaskoczenia. Na początku sezonu mówliśmy , że drużyna Tito różni się od składu Guardioli większym pressingiem , no ale powiedzmy sobie szczerze tatka "modernizacja" na pewno nie wystarczy. Moim zdaniem problem leży w tym , że kiedy trenerem był Guardiola to z każdym kolejnym sezonem coś sie w naszej grze zmieniało , Pep próbował ( nie zawsze skutecznie) ulepszać grę drużyny , zakup Ibry , próba grania 3 obrońców, a Tito mimo tego , że był nowym trenerem nie ryzykował , postawił na kontynuacje , bo szczerze mówiąc ja nie widze żadnej różnicy między sposobem wszczynania akcji w tym sezonie , a w tamtym. Poza tym , że teraz robimy to troszkę gorzej . Nie jestem za zmianą trenera , zdobyliśmy przecież mistrzostwo , wróć zdobędziemy , a to jest wyczyn , nie możemy o tym zapomniec . Wielkie transfery to nie jest nasza specjalnośc i tego bym sie trzymał .Mamy naprawdę świetnych piłkarzy , potrzeba tylko ulepszenia gry . Nikt nie chce kończyc z tiki - taka , trzeba ją tylko lekko zmodernizować , zaskoczyc czyms rywali . To jest zadanie Vilanovy na następny sezon.
0
Jestem za , a nawet przeciw.
0
nawet gdyby , i tak zakodują;/
0
Mecz na jedynce? czyżbym o czymś nie wiedział?
0
Będzie relacja radiowa?
0
Jedno jest pewne , jeżeli już na początku nie narzucimy Bawarczykom swojego stylu gry , z każdą kolejną minutą będzie nam coraz trudniej .Bayern na pewno nie zamknie się we własnej połowie już na początku meczu , będą starali się zaatakować na początku by później spokojnie bronić ewentualnego wyniku. W takiej sytuacji najlepiej by było wystawić od początku Alexisa i Pedro , których szybkość na skrzydłach rozciągnęłaby grę, to jedyny sposób na wysoko ustawionych niemieckich obrońców , Tito powinien zrezygnować z Fabregasa , bo mało prawdopodobne jest abyśmy dzisiaj mieli okazje z prostopadłych piłek . Ja również jestem zadowolony z losowania , bo nareszcie bedziemy mogli sie przekonać na co stac te drużynę . A Gran Derbi na Wembley to byłoby wydarzenie roku :)
0
Abstrahując od dzisiejszego meczu , to myślę , że Pep nie wybrał dobrego klubu do pokazania swoich umiejętności trenerskich . Bayern jest już gotowym "wyrobem" i w tym zespole bardzo ciężko będzie Guardioli odciąć się od łatki trenerskiego beztalencia, prezjmuje drużynę która mogłoby się wydawać nie potrzebuje trenera. Obecnie nie ma w Niemczech klubu , który mógłby rywalizować z nimi w lidze , a meczów w Europie jest stosunkowo mało . Naprawdę dziwi mnie taka decyzja Pepa , swoja drogą po przyjściu Goetze w przyszłym sezonie szykuje się tam problem bogactwa.
0
A według mnie klub nie kupi żadnego bramkarza tylko weźmie Mino albo Oiera z Cantery. Niedługo Vilanova zacznie dawać im więcej szans i ani się nie obejrzymy a już któryś z nich wskoczy do pierwszej jedenastki.
0
Mnie tam nie dziwi fakt , że zagłosował na Ronaldo , wyobraźmy sobie sytuację , że za kilka lat nominowany byłby Lewandowski , oczywiste jest , że Kuba- kapitan oddałby głos na rodaka . Leo był najpoważniejszym rywalem CR7 dlatego Bruno nie zagłosował na niego.
0
To prawda , że w Realu są zdolni chłopcy , ale to chyba nie jest zaskoczeniem ,że w ponad 3 mln mieście , znajdzie się dużo piłkarskich talentów . Chodzi o to , że szanse na to , że któryś z tych zdolnych chłopców za kilka lat stanie się gwiazdą światowego formatu i będzie grał w Realu Madryt są dużo mniejsze niż to , że któryś z piłkarzy La Masii stanie się świetnym futbolistą i bedzie grał w FC Barcelonie.
0
Trudny mecz nas czeka , biorąc pod uwagę poprzednie wizyty w Pampelunie . Uważam , że Tito postawi na mocny skład , nie dając odpocząć podstawowej jedenastce przed rewanżem z Madrytem. Oby Barcelona rozpoczęła pierwszy wyjazd od zwycięstwa.
0
Nie sądzę , żeby nie chodziło o pieniądze , tak jak mówi Song. Skoro umowa obowiązywała do 2015 roku to spokojnie Alex mógł być pewien , że bedzie jeszcze długo kontynuował tą ,jak to nazwał " karierę klubową". Tyle w temacie.
0
Święte słowa w sprawie Valdesa .
0
Szkoda , że w pierwszej połowie nie udało się strzelić bramki bo mieliśmy naprawdę ogromną przewagę nad Realem.Poruszaliśmy się na boisku 2 razy szybciej a piłkarze z Madrytu o ile pamiętam nie mieli ani jednej ciekawej sytuacji pod bramką Victora. Druga połowa zaczęła się nie najlepiej i właściwie Real na tego gola Ronaldo nie zasługiwał. Jednak często w sporcie tak jest i fajnie , że od razu zareagowaliśmy (niesamowite podanie Mascherano do Pedro) . Jedyne czego można żałować to tej piłki Messiego na 4:1 , byłoby pozamiatane , a tak Valdes już po raz drugi w starciu z Realem , podarował im gola . Nie mam pretensji do niego , bo nawet najlepszym zdarza się wpadka , ale nie musiał podejmować takiego ryzyka i po prostu wybić to podanie na aut , czy nawet na rożnego . Wyobrażam sobie co teraz może czuć i przypominam wszystkim , że Victor jest jednym z najlepszych bramkarzy w historii Barcelony i nawet taki błąd niczego nie zmieni , zresztą co innego gdyby właśnie ten błąd przesądzał o przegranej , ale tak na szczęście nie jest i to my jesteśmy bliżej pucharu niż Królewscy . Najważniejszą informacją z tego meczu powinno być to , że na początku sezonu kondycyjnie wyglądamy o niebo lepiej niż Real .
0
No nie byłbym pewien czy będzie cała konferencja Messiego , skoro wczorajsza , pierwsza konferencja Tito nie została jeszcze wrzucona na stronę . Swoją drogą więcej można było przeczytać na stronie Realu niż na tej .
0
Myślę , że perspektywa pracy selekcjonera reprezentacji nie jest dobra dla Pepa . Powinien poczekać ten rok , odpocząć i wrócić do ciągłego trenowania. Jednak ciężko będzie mi widzieć go na ławce innego klubu , szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie tego ;/
0
Rosja ? Ciekawe , chociaż Cruyff wie co mówi to jakoś specjalnie nie sądzę , żeby nasi północni sąsiedzi zawojowali coś na Euro , mimo tego sa faworytami grupy i to z nimi Polska bedzie miała najwiekszy problem .
0
szkoda , że 2 tygodnie temu Barcelona nie była tak skuteczna :/ Ale cóż czekamy na nast. sezon :D
0
A ja uważam , że niemożliwym jest aby Pep wrócił po tym sezonie czy nawet po dwóch. Byłby to brak szacunku dla Tito , który przejmie drużynę , wyobrażacie sobie ,że w nast. sezonie zdobywamy mistrzostwo Hiszpanii bądź LM a Tito tak po prostu znów staje się asystentem Pepa ? Przykro mi to mówić , ale wątpie aby Guardiola jeszcze kiedykolwiek był trenerem Barcy , to mądry człowiek i doskonale wie , że do tej samej rzeki nie wchodzi się dwa razy . Musimy sie pogodzic , że najlepszy trener w historii Dumy Katalonii odejdzie chyba na zawsze :/
0
Skład dobry , ponieważ akurat ta 3 obrońców daje gwarancję spokoju w tyłach przez cały mecz , natomiast gdyby grali Alves i Adriano tak na prawdę większość meczu byliby z przodu. Kurde, co się dzieje z Pedro? Jeżeli przegrywa rywalizację z Cuencą to coś jest nie tak .. :/ a szkoda bo miło byłoby zobaczyć go na polskich boiskach w czerwcu , a z taka formą będzie o to trudno ..
0
Ja tam o Thiago w ogóle się nie boję , już tyle razy w tym sezonie pokazał co potrafi , że mam do niego pełne zaufanie.
0
Ciekawe jest to czy Pep ustawi Barcę w systemie 3-4-3 , z Alvesem na prawym skrzydle , a Tello na lewym - czyli tak jak podawał As po południu , czy raczej tak jak jest napisane wyżej 4-3-3 ?
0
Skoro Ribery robi Arbeloe jak dziecko , to co będzie w sobotę kiedy zamiast Francuza przeciwko Arbeloi grał będzie Iniesta ? :D